Umývacie linky

Umývacia tunelová linka
RoboJet

Tammermatic RoboJet

RoboJet tunelová umývacia linka je koncipovaná pre umývanie až 100 áut / deň. Na umývanie a sušenie sú požité podobné technológie ako pre umývacie linky T700.

Umývacia linka je dodávaná v dvoch prevedeniach a to ako bezkartačová umývacia linka a klasická tunelová umývacia linka s kefami. Je tiež možné dodať autoumyvárne s kefami, ktoré budú umožňovať pri niektorých programoch umývanie bez kefiek. RoboJet je vyrábaný v prevedení v dĺžkach dopravníkov od 17 do 35 metrov. Odporúčaná dĺžka haly pre bežné tunelové umývacie linky je 20 – 27 m. Maximálna šírka umývaných automobilov je 2.3 m a umývacia výška môže byť maximálne 2,4 m. RoboJet tunelová umývacia linka môže byť tiež vybavená leštením, tlakovým oscilujúcim umývaním a spodným tlakovým umývaním.

Testované v Škandinávii v extrémnych podmienkach
Kapacita umývania
až 100 áut/deň
Všestranné rozhranie je možné ovládať
aj na diaľku

Rozhranie založené na internetovom prehliadači, ktoré je možné ovládať buď lokálne z panelového PC, alebo na diaľku prostredníctvom sieťového pripojenia, ak je autoumývareň pripojená k sieti. Užívateľské rozhranie má niekoľko užívateľských úrovní s rôznymi funkciami, ktoré je možné v závislosti od úrovne použiť – čítanie alarmov, počítadlo umývania, prezeranie elektronických dokumentov uložených v užívateľskom rozhraní. V prípade poruchy je možné prečítať príčinu poruchy stroja, a to aj v prípade, že užívateľské rozhranie nespravuje žiadny personál. Týmto spôsobom je možné pripraviť sa na budúce opravy a predvídať potrebu možných náhradných dielov ešte pred začatím servisnej návštevy.

Naše práce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras pulvinar magna non ante pharetra pulvinar. Nulla blandit diam sed suscipit scelerisque. Aenean rhoncus ipsum nec leo ultricies convallis.

Máte záujem o spoluprácu?
Kontaktujte nás
Partner verejného sektora
Zaujala vás ponuka?

Napíšte nám a my sa vám čo najskôr ozveme späť