Prečo Tammermatic?

Jedinečný koncept
v umývacom priemysle

Autoumyvárne Tammermatic sú navrhnuté tak, aby priniesli lepšie zisky pre prevádzkovateľov čerpacích staníc tým, že popri službách s pridanou hodnotou poskytujú tie najlepšie výsledky.

Rýchlejšie programy umývania zvyšujú kapacitu umytia
Prispôsobenie množstva chemikálií ušetrí pri ich obstaraní
Nové možnosti s pridanou hodnotou, ako je leštenie pneumatík
Všestranné operácie voskovania
Optimálne lesklé výsledky umývania

Sofistikované metódy umývania a množstvo možností výberu v umývacích programoch zaisťujú vynikajúce konečné výsledky vo všetkých segmentoch trhu a za akýchkoľvek okolností umývania. Autoumývarne Tammermatic produkujú žiarivé výsledky umývania ako vo vlhkých podmienkach, tak aj v prašnom letnom období.

Príslušenstvo umožňuje prispôsobenie strojov na mieru

Náš všestranný výber obsahuje výber vhodných strojov pre každú potrebu a pre každé umývacie miesto. Naše stroje môžu byť tiež šité na mieru individuálnym požiadavkám a môžu byť upravené pre každého jednotlivého zákazníka využitím rôznych možností a príslušenstva, ktoré sú v ponuke.

Všestranné rozhranie je možné ovládať
aj na diaľku

Rozhranie založené na internetovom prehliadači, ktoré je možné ovládať buď lokálne z panelového PC, alebo na diaľku prostredníctvom sieťového pripojenia, ak je autoumývareň pripojená k sieti. Užívateľské rozhranie má niekoľko užívateľských úrovní s rôznymi funkciami, ktoré je možné v závislosti od úrovne použiť – čítanie alarmov, počítadlo umývania, prezeranie elektronických dokumentov uložených v užívateľskom rozhraní. V prípade poruchy je možné prečítať príčinu poruchy stroja, a to aj v prípade, že užívateľské rozhranie nespravuje žiadny personál. Týmto spôsobom je možné pripraviť sa na budúce opravy a predvídať potrebu možných náhradných dielov ešte pred začatím servisnej návštevy.

Naše práce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras pulvinar magna non ante pharetra pulvinar. Nulla blandit diam sed suscipit scelerisque. Aenean rhoncus ipsum nec leo ultricies convallis.

Máte záujem o spoluprácu?
Kontaktujte nás
Partner verejného sektora
Zaujala vás ponuka?

Napíšte nám a my sa vám čo najskôr ozveme späť